Nature concept

Nosný profil je rovnaký ako u všetkých vertikálnych žalúzií. Látky Nature Concept sú ale vyrobené z prírodného materiálu.

nature

Nature Concept

Nature concept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácnosti, kancelárií, konferenčných miestností, kaviarní a reštauračných zariadení. Ako už samotný názov naznačuje, tento typ látok je vyrobený z prírodných materiálov. Základným materiálom pre túto kolekciu je papier.

Látky Nature concept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako aj vertikálne látkové žalúzie je ich ovládanie veľmi jednoduché- pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých lamiel tvorenými z viac ako 70% papierom (PAP), zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu – vešiačika a v dolnej časti zaťažené vloženým závažím. V ponuke je 10 typov látok v jedinečných kombináciách farieb a odtieňov, ktoré si nájdu svoj priestor v každej miestnosti.

Prevedenie produktov: – zameranie / montáž / údržba

  • VŽ- NATURE concept

 

Podobné produkty

Nature concept

Nosný profil je rovnaký ako u všetkých vertikálnych žalúzií. Látky Nature Concept sú ale vyrobené z prírodného materiálu.

Šnúrkové vertikálne žalúzie

Na rozdiel od látok- 127 mm, zavesených na háčiky, šnúrkové žalúzie sú široké 89mm a sú uchytené na takzvaný klip záves.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru.